"Я - чарівник..."

2019-01-28

/Files/images/Дерманський.jpg

"Я - чарівник.

Без мантії, без чарівної палички...
Я творю КАЗКУ. І дякую за це дитячій літературі."
О. Дерманський
До маленьких читачів 82-ї школи при йшли бібліотекарі з 22 філії, щоб розповісти про творчість сучасного українського письменника Сашка Дерманського. Бібліотекар молодшого відділу Олена Вікторівна підкреслила, що його чудовими творами зачитуються як наймолодші читачі, так і підлітки. Не залишають вони байдужими і дорослих.
Своїми творами письменник допомагає зберігати зернятка дитячих душ. "Якщо не з книжки, то звідки тоді дитина дізнається що найголовніше в житті - робити добро, не кривдити ближнього".
Повість "Чудове Чудовисько" - це дивовижна казка про справжню дружбу, яка творить дива. Вона вчить нас бути людяними, добрими і безпосередніми, не забувати про своїх рідних, піклуватися про них.
А завідувач філією Наталя Володимирівна познайомила юних читачів з богами та фантастичними істотами міфів та легенд України, щоб вони могли краще уявити собі світ народної фантазії та мудрості.