Літературна лавка «Сушинський в гостях у читачів»

2019-02-15

Чергова зустріч, яка пройшла в бібліотеці-філії № 8 з організаторами дитячого читання з 18 та 103 шкіл і читачами бібліотеки з Богданом Сушинським, зацікавила присутніх розповіддю про художні та історичні твори письменника, написані ним в різні часи. Вони були представлені на тематичній полиці «Творче розмаїття Сушинського». На зустрічі було презентовано нову книгу, яка вийшла в кінці 2018 року - «Енциклопедія Львівської Ставропігії: XV- початок XXI ст.», яка змалювує міжнародне та міжконфесійне життя Львівського Успенського братства, його школи та Ставропігійського інституту, і нині діючого спадкоємця їх слави - Університету «Львівський Ставропігіон». Бюгдан Сушинський подарував вдячним читачам шкіл свої твори.