Світ пташиний - цікавий і прекрасний!

2019-02-27

/Files/images/пт1.jpg

«Хіба ми можемо уявити собі життя лісів, полів, парків, садів без птахів? А скільки користі приносять пташки людям!

Сильних і сміливих людей прийнято називати соколами і орлами, а діток мами ласкаво називають "моя ластівочка", "мій горобчик", а задирак і розбишак « півнями».

Сьогодні ми з вами здійснимо цікаву подорож у пташине царство, а допоможуть нам казки Віталія Біанкі "Лісові будиночки", "Чий ніс краще?", "Хто чим співає?", "Чиї це ноги?».З цих слів завідувач філією 22 Наталія Левченко та бібліотекар молодшого відділу Олена Шойка почали розповідь про пташині казки В. Біанкі на зустрічі з читачами з ОНВК “Гармонія”. Діти дізналися, що з цими казками дуже легко вивчати зоологічний світ. Крім того вони вчать добру, милосердю і дружелюбності, ці твори дають достовірні факти з орнітології - науки про птахів. Бібліотекарі запропонували школярам веселі вірші, загадки, ігри, конкурси. Познайомили з цікавими фактами з дивовижного світу птахів. А гарний настрій і сміх викликала пташина розминка "Хто як розмовляє?"