Тарас Шевченко крізь віки

2019-03-14

/Files/images/IMG_20190313_111154.jpg

Кожен народ має свого видатного письменника: росіяни - О.С. Пушкіна, поляки - А. Міцкевича, грузини - Ш. Руставелі, серед видатних українців по праву перше місце посідає Т. Г. Шевченко. Ім'я Тараса Шевченка відоме в усьому світі. У багатьох країнах йому встановлені пам'ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу, його ім'ям в Україні названі навчальні заклади, театри, площі, вулиці, міста. Національна опера України, Київський національний університет, центральний бульвар міста Києва носять ім'я видатного сина українського народу - Тараса Шевченка, цей перелік можна продовжувати безмежно.

Пройшло 205 років з моменту народження Кобзаря, а біографи знаходять цікаві факти, художники намагаються увіковічнити письменника у картинах і скульптурах, поети намагаються досягти Тарасової довершеності. Тарас Шевченко був і залишається совістю народу.

13 березня до бібліотеки-філії №8 завітали учні першого класу приватної школи ім. «Софії Русової».