Всесвітній День поезії

2019-03-22

/Files/images/к41.jpg

21 березня 2019 року філія №39 з семикласниками 46- ї школи відсвяткували Всесвітній День поезії. З 1999 року ЮНЕСКО закликав всі держави віддати належне поезії та задуматися про фундаментальну роль, яку вона відіграє в діалозі між культурами. Читаючи поезію, ми гартуємо свою душу, відкриваємо гамму емоцій. Читачі грали у творчі ігри «Юний поет», «Розказую-показую», які виявляли в дітей поетичні і артистичні таланти. Теоретичну частину «Що таке поезія і чи потрібна вона сьогодні?» завершили цікавою вікториною і демонстрацією книжкової полиці. Найактивніші школярі були нагородженні медалями.

Бібліотекарі філії 40 відвідали читачів з 67-ї школи, де було проведено комільфо-вечір з участю одеської поетеси Лесі Карачевської. Діти з задоволенням спілкувалися з автором, слухали нові вірші, декламували поезії . Також ознайомились з виставкою «Одеські поети- дітям». Приймали участь у вікторині «Веселковий світ дитинства» та подарували малюнки автору на добру згадку. До нових зустрічей!