«Тато, мама, я - читацька сім'я»

2019-04-15

«Читання – це віконце, через яке діти бачать

і пізнають світ і самих себе»

В.Сухомлинський

«Тільки там, де читають батьки, зростає дитина, яка читає», - сказав Януш Корчак. Прищеплення дітям інтересу до читання, констатує наука, на 90% залежить від батьків. А співпраця родини і бібліотеки стає дедалі актуальнішою і потрібною.

12 квітня в філії № 48 відбувся підсумковий урок «Тато, мама, я - читацька сім'я». Були запрошені читачі пятого класу ЗОШ № 5 та їх родини. Мета заходу - допомогти батькам усвідомити значення читання в житті дитини, заохотити їх до сімейного читання. Філія проводить бібліотечні виставки «Улюблені книги наших батьків», «Улюблені книги вашої сім'ї», дні сімейного недільного читання «З мамою і татом до бібліотеки», віртуальну екскурсію домашньою бібліотекою «Наша сімейна бібліотека», складає списки книг «Читаємо разом». На сімейному святі проведено інтелектуальний турнір з вікторинами, конкурсами. Гарний настрій подарували веселі літературно-бібліографічні ігри - своєрідне поле випробувань для швидкості, спритності і дотепності двох команд «Романтики» і «Фантазери». Бібліотекар Ігнатьєва Л.П. зробила перебування дорослих і малих користувачів цікавим і насиченим, розкрила всі «ключики» до книжкових багатств дитячої бібліотеки, познайомила з тематичною виставкою книжок, розповіла цікаву легенду. Відбулися бліц-турніри тільки для батьків, презентація улюбленої сімейної книги, художнє читання гуморески. Журі підвело підсумки і вручено книжки-подарунки.

На закінчення свята відбулася зустріч з людиною, яка мешкає поруч з бібліотекою, з його унікальним хобі. Чайкін Олександр Борисович познайомив з давнім мистецтвом різьби на камені - гліптикою, показав свої елітарні вироби, призначені для цінувальників прекрасного. Спільне фото об'єднало всіх читачів.