Арт-зустріч "Книга і читання в образотворчому мистецтві"

2019-04-24

/Files/images/х1.jpg

"Книга - кращий друг людини" - всім відомий цей вислів. Відношення людини і книги завжди були прикладом щирості та необхідності один одному.

А бібліотека - це місце, де зберігається неймовірна кількість книг: популярних, старовинних, наукових та художніх. Навіть в епоху Інтернету бібліотеки не залишаються від відвідувачів.

23 квітня - відзначається Всесвітній день книги і авторського права. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята - привернути увагу до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги - це вікно у світ, це міст, що з'єднує різні цивілізаціі у часі й просторі. Книги покликані служити людям, а краса і мудрість, відтворена у друкованих рядках, неодмінно має стати на заваді жорстокості, несправедливості, врятувати наш неповторний світ.

У цей день в ОЗОШ 82 для учнів 6-А класу відбулася арт-зустріч "Книга і читання в образотворчому мистецтві".

Зав. філіі 22 Наталя Левченко та бібліотекар ст. відділу Тетяна Тищук розповіли читачам про незвичайні книги та бібліотеки світу, про видатних художників: Д. Арчимбольдо, Ботічеллі, І. Крамського, Рембрандта, Ж. Фрагонара та іншіх.