"Яскравий світ художнього слова М. Гоголя"

2019-04-30

/Files/images/гог2.jpg

"Перед Гоголем треба схилятися, як перед людиною, що обдарована найглибшим розумом і найніжнішою любов'ю до людей..." Т. Шевченко

Микола Васильович Гоголь - геніальний український письменник, мислитель, історик, народознавець, фольклорист. Він як класик світової літератури з українським серцем відкрив світові Україну: створив привабливий поетичний образ рідного народу, з небувалою художньою силою розкрив його самобутній характер, моральну чистоту, героїчну історію, лад родинних взаємин, відчуття краси, любов до природи, почуття гумору.25 квітня у ОЗОШ 82 відбувся масовий захід "Яскравий світ художнього слова М. Гоголя", присвячений 210 річчю від дня народження. Учні 6-Г класу разом з библіотекарями філії 22 вирушили у заочну екскурсію гоголівськими місцями, де пройшло його дитинство, формування творчої особистості, перша проба пера. За творами Гоголя написано 48 опер, 4 балети, багато інструментальних творів. Твори М. Гоголя справили визначний вплив на розвиток українського й світового письменства, театру, мистецтва, національної самосвідомості й культури в цілому.