Людина - це підсумок прочитаного.

2019-05-20

/Files/images/IMG_5346.JPG

Дитина, яка свого часу не зустрілася з доброю книгою, не стане в майбутньому особистістю.

Михайло Слабошпицький

Молоде покоління - дуже уважна та вимоглива читацька аудиторія. Під час дорослішання підлітки визначають власні інтереси, бажання та розставляють пріоритети. На сторінках книг вони намагаються знайти споріднені душі й, ототожнюючи себе з головними героями, поповнюють своє життя переживаннями та пригодами. Саме тому підліткова література - це не просто книги про проблеми взаємовідносин з батьками чи перше кохання, а твори, в яких підіймаються актуальні дорослі питання.

У дитячій бібліотеці-філії № 48 відбувся бібліотечний урок «Поговоримо про таємниці книжок» з підлітками 8 класу ЗОШ № 5. Разом із бібліотекарем Л.П. Ігнатьєвою вони здійснили захоплюючу мандрівку сторінками книг С.Гридіна, О.Лущевської, В.Голдіна, С.Мантгомері, Р.Бредбері та О.Боголюбової. Дорослі проблеми юних, ставлення до моральних цінностей буття – актуальніші теми підростаючого покоління. А дискусійне обговорення поступків героїв допомогло молоді по-іншому подивитися на свої проблеми, додало розуміння у різних життєвих ситуаціях. Вразила читачів інформація з біографії сучасного українського письменника С.Гридіна, який за покликом серця пішов в АТО на захист рідної країни. Літературні лото та вікторина стали яскравим та захоплюючим доповненням. В ознайомленні шанувальників книг з жанровим розмаїттям скарбів бібліотеки допомогла тематична виставка книг.