День слов'янської писемності та культури

2019-05-28

/Files/images/20190520_122312_resized.jpg

Мова - це всі глибинні пласти

духовного життя народу.

Олесь Гончар

Увесь неосяжний світ, його незліченні вияви - предмети, явища, всі його форми і зв'язки, все чого вже немає, і що буде колись, все реальне та нереальне відзеркалено в мові.

Як і вся система, мова живе й розвивається за певними законами. Українська мова, як і будь - яка інша цивілізована мова, розвивалася не ізольовано і виникла не на порожньому місці.

Багатовікова історія слов'янської культури має багато яскравих подій, якій й до цього дня грають визначальну роль в духовному розвитку слов'янських народів і становленні повноцінної особистості. Одне з них - поява кирилиці та писемності, які подарували нам проповідники християнства Кирило та Мефодій.

День слов'янської писемності та культури в дитячій бібліотеці-філії 10 відзначили креативним заходом та цікавою конкурсною програмою.

З 22.05 по 24.05 бібліотекарі провели інформаційні хвилинки.Читачі ознайомилися із відомостями про слов'янських просвітителів Кирила та Мефодія. Також у читачів була можливість позмагатися в знаннях з рідної мови. Діти відгадували загадки, жарти, створювали нові слова, прийняли участь в конкурсній програмі "Мовні спотикачки" та "Словник ерудита".