День захисту дітей у дитячій бібліотеці-філії 10

2019-06-04

Наші діти - веселі і бешкетливі, сумні й смішні, наповнюють життя змістом, приємними турботами.

Якби люди відразу з'являлись на світ дорослими, якою була би наша планета?. Чи були б моря такими синіми? Гори височеними? Ліси - таємничими? Чи шумів б затишно дощ, а сонце тішило своїм теплом? Земля без дітей?... Ні, не уявити цього! Тому, щороку перший день червня називаємо Міжнародним днем захисту дітей.

Взагалі, літо - особлива пора для хлопчаків та дівчаток. Довгі дні сповнені ласкового сонечка, приємного вітерцю, співу пташок і безтурботного дозвілля. Усе нагадує про відпочинок і зазиває малечу на ігрові та спортивні майданчики. До бібліотеки-філії 10 завітали діти з табору відпочинку "Морський". На дітвору чекали: майстер-клас "Щасливі долоньки"; рухливі ігри на спритність та кмітливість; інсценівка "Це мій кращий друг і я"; сценки, веселі конкурси, вікторини, загадки. Свято Дня захисту дітей подарувало хлопчикам та дівчаткам сяючі усмішки та чудовий настрій.