Маленьким захисникам чистого довкілля

2019-07-09

/Files/images/P1010333.JPG

Природа нам - як рідний дім,
Вона усім як мати,
Щоб лад завжди був в домі тім,
Про це нам треба дбати.

Всі ми любимо спостерігати за красою природи: буйним цвітінням дерев, кущів, гарними запашними квітами. Але, щоб милуватися цією красою, потрібно, щоб кожен з нас зробив свій власний посильний внесок у загальну добру справу.

Нажаль, у світі дуже багато чинників, які негативно впливають на екологію. Вихлопні гази, відходи з заводів, забруднення річок, тощо. Ці чинники не можливо зупинити, тому що без них наше життя буде складнішим. Але один з них – це наша поведінка, змінити нашу поведінку – це крок до збереження екології. Пам’ятаймо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Не будьмо байдужими до своєї планети, втілюймо свої ідеї в реальність!

Про все це розмовляли на зустрічі з читачами бібліотекарі філії 24, яка пройшла у парку, розташованому поруч з бібліотекою. Також дітям запропонували веселі вікторини і рухливі ігри.