Віртуальна подорож

2019-07-30

/Files/images/IMG_3624.JPG

«Як тебе не любити, Києве мій!» – такі слова можна почути і від киянина, і від туриста, і навіть від людини, яка бачила місто тільки на екрані. Проте той, хто побував тут одного разу, обов’язково захоче повернутися. Знову прогулятися вуличками, зайти в знайомий скверик чи просто помилуватися Дніпром.

Це одне з найстаріших міст Європи. У Києві багато цікавих історичних пам’яток, будівель та вулиць. Пам’ятник князю Володимиру в живописному парку на пагорбах Дніпра став символом стародавнього міста.

Центральна вулиця столиці – Хрещатик.На Хрещатику багато прекрасних будівель, фонтанів. Вони формують унікальний архітектурний ансамбль. Навесні, коли цвітуть знамениті київські каштани, тут особлива атмосфера.З Дніпра відкриваються неповторні панорами на місто, з його кремезними кручами та позолоченими церквами. Їх у Києві дуже багато: Києво-Печерська Лавра, Володимирський собор, Софія Київська, Андріївська церква.

Місто славиться зеленими парками, музеями, затишними кав’ярнями. Сьогодні Київ квітне й розвивається. Він поєднує в собі тисячолітню історію й сучасність. Це серце нашої країни, її гордість і краса. Це мистецький та культурний центр нашої країни.Читачі із санаторію "Степове повітря" разом з бібліотекарем філії 45 Галиною Іванченко здійснили віртуальну подорож столицею України. Хлопчики та дівчатка відчували гордість за нашу прекрасну столицю, з інтересом та цікавістю вони брали участь у вікторинах та іграх.

Кiлькiсть переглядiв: 86

Коментарi