«Дзвенить піснями Україна»

2019-08-23

Українська пісне, вимита сльозами,

Висушена вітром у краї чужім,
Українська пісне, ти пройшла шляхами
До мойого серця і живеш у нім.
22 серпня, напередодні Дня Незалежності України, в актовій залі дитячого санаторія «Хаджибей» за ініціативою Центральної міської дитячої бібліотеки для дітей відбулося літературно-музичне свято «Дзвеніть піснями Україна» за участю лауреатів міжнародних конкурсів – солістки муніципального театру духової музики ім.О.Саліка Галини Дигуляр і соліста Одеського академічного театру музичної комедії ім. М.Водяного Олексія Коннова (концертмейстер Наталія Ізуграфова).
Були виконані народні пісні, романси, арії із опер С.Гулака-Артемовського і М.Лисенка. Ведуча заходу Людмила Волкова розповіла історії з розвитку української опери та відомих українських романсів.
Діти з захопленням слухали чудову музику, дякували виконавцям квітами, робили спільні світлини.