"Сторінками історії рідного міста"

2019-09-06

А вам хотілося б потрапити туди, де народжуються смішні жарти, де живуть найвеселіші люди і де знаходяться найдивовижніші будівлі та скульптури?

Тоді ми запрошуємо вас у подорож по нашому чудовому місту.
А в Одесі стільки всього цікавого, що очі розбігаються!
З цих слів почалася віртуальна екскурсія "Сторінками історії рідного міста" (до Дня заснування Одеси, 225 р.), яку провела дитяча бібліотека 22 для учнів 5-Д класу, ОЗОШ 82.
Читачі дізналися багато цікавих і пізнавальних фактів з історії міста. Наприклад, що стеля Національної філармоніі, вкрита позолотою, споруджена з ліванського кедру і без єдиного цвяха! А зал філармонії на 1000 місць вважається одним з найкрасивіших у Європі!
В Музеї західного та східного мистецтва головні сходи створени з карарського мармуру, зведени без опорних балок! Вони здаються просто повітряними!
Пам'ятник стільцю з відомого роману Ільфа та Петрова стоіть на площі Остапа Бендера. яка є найменшою у Європі!
А зал Одеського оперного театру з куполами, колонами і розписами на тему Шекспіра, з 2.5 т. кришталевою люстрою і оксамитовими кріслами - вражає!