Похід до музею Чорноморського козацтва

2019-10-18

Бібліотекарі філії 48 організували для читачів четвертих класів ЗОШ №111 похід до музею Чорноморського козацтва. Діти з задоволенням полинули у світ традицій та обрядів українських козаків, познайомились з видатними постатями нашої Одещини – отаманами Головатим та Чепігою, назви яких носять вулиці Пересипі. Віртуально побували при штурмі Ізмаїла, Аккермана. Побачили та потримали у руках справжню козацьку рушницю та шаблю, відчули себе гетьманами з булавою. Зустріч провів отаман Володимир Васильович - чудовий екскурсовод, педагог, лікар та український козак, який вже десять років збирає старовинні козацькі предмети, що дошли до нас крізь століття і розказують про мужність, силу духа та тіла, нелегке життя наших славних предків величних і мужніх воїнів – славних чорноморських козаків.