Бібліотечні книжки на нових стелажах!

2019-10-23

22 жовтня депутат Одеської міської ради Володимир Корнієнко завітав до дитячої бібліотеки-філії 39, що на його виборчому окрузі у Малиновському районі, з приємною місією: оцінити, як перетворили бібліотечний інтер’єр нові книжкові шафи, придбані його депутатським коштом.

Володимира Олександровича, його помічницю Ольгу радо зустріли читачі, їх батьки, педагоги, дружний колектив філії на чолі із завідувачкою Л.Ковальчук. Любов Петрівна зауважила, що нові книжкові полиці не тільки красиві, а й зручні для видань різного формату, тепер палітурки не псуватимуться. І непосидючі юні користувачі одразу ж у цьому переконалися!

Володимир Олександрович поділився, що має велику особисту книгозбірню, зростав і виховувався на книжках, тому добре розуміє користь читання і вірить у перспективність бібліотек. Розповідаючи про шлях до втілення запиту бібліотекарів, відмітив дієве і оперативне сприяння у вирішенні цього питання директора департаменту культури і туризму Тетяни Маркової.

Найщиріші слова подяки Вам, Володимире Олександровичу! Ви змінили на краще і бібліотечний простір, і повсякденний настрій відвідувачів та працівників!До речі, на нових стелажах зручно розмістилися і книжки, даровані паном Володимиром минулого року на 50-річний ювілей бібліотеки.

Заступник директора з бібліотечної роботи КУ «ЦМБС для дітей»
М. Ітрухіна