"Чарівники з країни Кулінарії"

2019-10-28

Міжнародний день кухаря і кулінара традиційно святкують 20 жовтня у всьому світі. Кулінар - це не просто професія, багато хто цілком справедливо називає це мистецтвом. Перші кухарі з’явилися на землі з появою самого людства. Більше того - прийом їжі для багатьох із нас досить приємне заняття. З’їсти що-небудь смачненьке - це те саме маленьке свято, яке кожен з нас може влаштувати собі сам.

З нагоди цього свята в бібліотеці-філії 19 було проведено профі - шоу "Чарівники з країни Кулінарії" для учнів 8А класу школи 8. На зустрічі бібліотекарі презентували цікаву інформацію з історії виникнення кулінарного мистецтва, появи різних продуктів харчування, розповіли про традиційні українські страви, а також кулінарні вподобання представників різних народів.

Наприкінці заходу всі дійшли висновку, що для когось із сьогоднішніх слухачів кулінарія у майбутньому стане покликанням і професією. Усі присутні отримали позитивні емоції і гарний настрій.