БІБЛІОТЕКА!

2019-10-28

/Files/images/IMG_20191025_110007.jpg

Канікули – жвава пора: діти думають, як краще відпочити, а батьки ламають голови над тим чим дорогоцінних чад зайняти так, щоб і приємно і з користю. От і маємо чудову ідею! Тат-так – БІБЛІОТЕКА! Місце, де можна сховатись від осінньої дрімоти, адже там дуже багато всього цікавого: тут вам і мікросвіт, і хижі акули, і породисті собаки, і ще багато всього…

25 жовтня, напередодні осінніх канікул, бібліотекар філії №21 Музичко Людмила завітала до учнів 1-Б, 2-Е, 2-Д, 3-А ЗОШ № 56. І не з пустими руками, а з яскравою, цікавою виставкою нової літератури, яку нещодавно бібліотека-філія №21 отримала. Жвава зустріч з дітками відбулася у приміщенні шкільної бібліотеки, за що хочеться окремо подякувати завідуючій бібліотекою Гніпі Надії Михайлівні.
Завітайте до бібліотеки і переконаєтесь – дружба з книгою корисна.