Гарбузове party «Страшно й весело»

2019-10-31

/Files/images/IMG-01d581d502a856ce0d07ff4c779b84d2-V.jpg

Хеллоуїн - сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. На чарівне дійство до бібліотеки - філії № 11 прийшли діти в чудових «жахливих» костюмах, розмальовані і розфарбовані. На осіннє свято Хелловін всіх відьом, упирів, інших не зовсім чистих сил запросила сучасна загадкова Відьма. Невеличка історична довідка про Хелловін та головні його символи…і почалося свято з комічними інсценізаціями, веселими іграми, конкурсами, страшилками. На святі веселощів було вдосталь, бо треба було знайти 8 очей павука, які сховала стара Відьма . Читачі знайшли їх і були нагороджені солодкими подарунками.

Отже Хелловін – це чудова нагода розважитися в бібліотеці та продемонструвати свої творчі здібності, перевтілюючись в чаклунів, фей та привидів або створити власний образ.