«Срібне слово»

2019-11-06

/Files/images/6 11 19 39.jpg

03.11.2019г. в бібліотеці-філії №39 відбулося заняття гуртка «Срібне слово». Під керівництвом бібліотекаря Тараніної Т.Є. читачі поринули у ліричні світи А. Ахматової, С. Єсеніна, О. Блока, М. Волошина та інших представників «Срібного віку». Класична спадщина світової літератури невичерпна і непідвладна часу. Блискуча плеяда поетів поділилася з нами найзаповітнішими переживаннями, знаходячи слова для, здавалося б, невимовного. Ця мова зрозуміла всім і універсальна. Гуртківці «Срібного слова» із задоволенням декламували такі безперечні шедеври, як блоківські вірші про Прекрасну Даму, «Мне нравится, что вы больны не мной…» Цветаєвої, «Беатриче» Гумільова та інші.

Поетичне слово безсмертне. І нехай для кожного читача воно стане джерелом високої насолоди.