Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла.

2019-11-13

/Files/images/IMG-b19b7c8878a02806523e8a6d1b10c800-V.jpg

12 листопада відбулася зустріч бібліотекарів 48-ї філії з читачами ЗОШ №5, присвячена Дню української писемності та мови.

Бібліотекар старшого відділу Ігнатьева Любов Пилиппівна повела слухачів у подорож в далекі часи Київської Русі. Український народ віками творив свою історію та мову, збираючи в її скарбницю найдрагоцінніші перлини думок і почуттів.

Були проведені мовна та літературна вікторини, лунали вірші та гуморески.Можно ствержувати, що усіх є бажання удосконалювати українськую мову, виховувати культуру спілкування, любов до рідного слова.Бібліотека 48 разом з ЗОШ№5 організували чудовий концерт української пісні, в якому прийняли участь усі бажаючи. Свято насправді було пізнавальним, захоплюючим і патриотичним.