Бізнес-гра: "Гроші з неба не падають"

2019-11-18

/Files/images/20191115_114352_resized.jpg

Як гадаєте, який винахід людства - найдивовижний? Космічний корабель? Автомобіль? Комп'ютер! А ось і ні! Виявляється, це... гроші. "Ха! Звичайні папірці... Що ж в них дивного?"- спитаєте ви.

Гроші - найбільш популярний і очевидний матеріальний ресурс.

А чому гроші так потрібні і під час подорожі, і взагалі у житті людини? Чи можна жити без грошей, чому? А чи знаєте ви історію винекнення грошей!На ці та інші цікаві питання шукали відповіді учні 4 класу НВК187 у бібліотеці-філії №10, а допомогали їм в цьому бібліотекарі та книги.Діти підготували інсценівку "Магазин іграшок", приймали активну участь у грі "Розподіли доходи і витрати", "Не купуй кота в мішку", відповідали на питання щедрого текстику "Хто скупий, аж синій?", а презентацією професій довели, що гроші з неба не падають - їх треба заробляти.