Бібліотека-філія 40 святкує 45 - річний ювілей.

2019-12-06

/Files/images/IMG_8805.jpg

4 грудня бібліотека-філія 40 святкує 45 - річний ювілей. В оновлене після капитального ремонту приміщення були запрошені читачі бібліотека, партнери та друзі. Гості заходу ознайомились з діючими проектами філії, узнали про плани на майбутнє, подивились виставку найцікавіших книг, а на завершення почули захоплююче оповідання про те, як чорний кіт врятував бібліотеку.

В фойє бібліотеки усіх зустрічала яскрава фотозона. Під час урочистостей усі гості мали змогу привітати колектив бібліотеки зі святом. Серед них були навчальні заклади: школа №22, дитячий садок №241 «Волошки», школа №17, приватна школа «Інтелект», школа №92; музична школа №13. Дуже приємно було бачити І. Єзерську - керівника центра зайнятості Суворовського району; представника Суворовської районної адміністрації — Т.Гриценко; завідувача бібліотекою німецького культурного центру «Баварський дім» Л. Петрик; керівника громадської організації «Сім’я Дюка» - Е.Янгулова.

Від завідувача бібліотеки Стемберської О.О. та батьківського комітету прозвучали слова подяки у адресу керівництва міста, департамента культури та туризму, депутата міської ради О.Квасницької.

Читачі дивували гостей різноманітними талантами: співали українською та французькою мовами, танцювали, декламували вірші і уривки із творів, проявляли інтелектуальні здібності. Наприклад, семирічний В.Маруняк – учасник проекту «Книга. Ігра. Тека.» знає усі столиці світу, у цьому змог переконатися кожен, спитавши хлопчика. А п’ятикласник С.Сухина показав ерудит ефект – шоу: склав кубика Рубика поки читав вірш і на останньому слові завершив, хоча кожен з присутніх робив оберти кубика для прозорості номера. Приємно,що на це свято завітало багато людей з подарунками,а найкращій подарунок - книга. Тому їх особливо багато дарували, щоб вони могли поповнити фонд бібліотеки.

А солодким сюрпризом став торт з вітальним написом від батьків наших читачів. Ще раз усім дякуємо за присутність!