Права дитини

2019-12-09

/Files/images/IMG_5602.JPG

В книжковому храмі дитячої філії бібліотеки №48 з нагоди Всесвітнього дня захисту прав людини перебувають його улюбленці - читачі сьомого класу ЗОШ 111. Вже с самого початку вони заінтриговані словами ведучої. Найголовніший скарб нашої планети Земля знаходиться в загадковій скриньці. Хіба це можливо? Заглядають і бачать себе. Да, людина неповторна особистість, цілий Всесвіт і вона унікальна, так як ніколи і ніде не може повторитися! У вірші В.Симоненка звучить утвердження поваги до людини, її власної гідності, права на особисту свободу.

Ти знаеш, що ти людина?

Усмішка твоя - єдина,

Мука твоя - єдина,

Очі твої одні.

Суспільством створені закони, які бережуть людину від самого народження і до кінця. Про права дітей в сучасному світі юним громадянам розповіла представниця управління юстиції Сайора Курбанова. Правові тренінги були важливі і корисні у пізнанні світу правознавства. Вислови видатних людей, виставка літератури з теми, нормативні документи сприяли формуванню у підростаючого покоління правової культури. Бібліотекарем Л.Ігнатьєвою проведена правова вікторина та гра, від яких молодь тренувала свою пам»ять, збагачувала словниковий запас, викладала свої думки. З них виростуть справжні громадяни нашої країни.