День Святого Миколая

2019-12-19

/Files/images/20191217_133501.jpg

У нас в Україні існує чудова традиція вшанування Святого Миколая Угодника. За православним календарем ми відзначаємо день Миколая Чудотворця 19 січня. І саме в цей день по всіх містах України відбувається відкриття новорічної ялинки. Цей день святкується з ярмарками і гуляннями, різними концертами і благодійними заходами.

У Центральній міській дитячій бібліотеці так само відбулося свято для читачів шостого класу школи №16 та п’ятого класу школи №57.

Діти дізналися про історію виникнення свята, про життя і діяння подвижника Християнської церкви — Миколу від бібліотекаря Елеонори Манукян.Фахівець відділу соціальної роботи Одеського міського центру служби сім’ї, дітей та молоді у Приморському районі Яна Скибинських запропонувала дітям веселі ігри.Особливо, за традицією, діти чекають від Святого Миколая подарунки, не забув він і наших читачів!Щасливі, повні нових вражень вони пішли додому!