«Ми кращі знавці права»

2019-12-23

З давніх-давен люди мріяли про вільне, щасливе життя без насильства, жорстокості, приниження людської гідності. Для досягнення цього вони повинні мати певні права – права людини.

Право – система загальнообов’язкових правил поведінки, встановлених державою, що забезпечуються всіма доступними їй примусовими заходами. Права людини визначені Декларацією, покладені в основу Конституції України та інших законів держави.

В бібліотеці-філії №10 відбувся правовий турнір «Ми кращі знавці права» між учнями ОЗОШ №30 та представником міського управління юстиції Назаром Гринчуком. На прикладах з життя, юрист ознайомив підлітків з кримінальною відповідальністю, показав, які наслідки можуть мати звичайні пустощі.

Бібліотекарі провели турнір «Кращі знавці права», у якому діти показали вміння логічно й критично мислити, аргументовано доводити власну думку. А також переконалися, що від народження всі діти мають певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх всі повинні знати і реалізувати щодня.