«Король оперети»

2019-12-23

23 грудня 2019 року відомому українському артисту Михайлу Григоровичу Водяному виповнилося б 95 років. Мішка Япончик, Яшка Буксир, Попандопуло і ще більше сотні колоритних персонажів… Він у списку найвідоміших одеситів, хоча народився не в Одесі, а в Харкові. «Шукайте себе в опереті, у вас талант» - першим порадив Михайлу Водяному Леонід Утьосов. Дивовижна все-таки штука акторський талант! Публіка полонена магнетичною чарівністю артиста кожну його появу на сцені зустрічала незмінною овацією.

Бібліотекарі філії №37 ознайомили читачів, учнів 7-х та 5-х класів ОЗОШ №44, з життям та творчістю улюбленого артиста. Діти з задоволенням переглянули відеоролики з участю Михайла Водяного. Огляд газетних статей минулих років і книг з історії міста розкрил читачам багато цікавих фактів про Одеський театр музичної комедії, його акторів та вистави.