«Кожна пригода - до мужності дорога»

2020-01-24

/Files/images/P00123-140711.jpg

Три покоління українців зачитуються творами відомого українського дитячого письменника Всеволода Нестайка. До 90-річчя від дня народження письменника бібліотека-філія №37 підготувала і провела захід для учнів 3-Б класу школи № 48 та 4-А школи №44.

Бібліотекар Славич К.Е. ознайомила дітей з біографією письменника та продемонструвала уривки з кінофільмів, знятих за творами митця «Тореадори з Васюківки» і «Одиниця з обманом».

Діти мали можливість більш детально познайомитися з творчістю Всеволода Нестайка, переглянувши книжкову виставку «Сонячна країна доброти». Учні з задоволенням зачитували уривки з книги «Дивовижні пригоди в лісовій школі», а також приймали активну участь у грі «Переплутанка», «Лічилка», відгадували загадки та відповідали на запитання «Літературного експресу за біографією В.Нестайка». На згадку про сонячного письменника діти отримали сонячні емблеми.