KinderLand

2020-02-17

/Files/images/изображение_viber_2020-02-17_11-12-37.jpg

14 лютого в Одеській національній науковій бібліотеці пройшла «Бібліоніч», що була присвячена дню усіх закоханих та дню дарування книг. Там можна було послухати приємну музику, пограти в ігри, потанцювати, провести зустріч з письменником, перевірити свої знання у грі Що? Де? Коли? та купити сувеніри, Не були забуті і наймолодші відвідувачі бібліотеки. Поки дорослі були зайняті своїм дорослими справами, маленькі відвідувачі могли потрапити в справжню дитячу казкову країну - KinderLand. А створили цю казку на базі Відділу міжнародних проектів ОННБ працівники Централізованої міської бібліотечної системи для дітей м. Одеси. Хлопчики та дівчатка могли весело, цікаво та корисно провести час. Вони зустрілися з доброзичливими бібліотекарками, хранительками книжкових таємниць та секретів, які познайомили їх з новинками дитячої літератури, запропонували переглянути улюблені мультфільми чи пограти на інтерактивній дошці. Кожен, хто побував у KinderLand повернувся додому не з порожніми руками - на пам'ять він отримав в подарунок книгу.