Вшанування памﹸяті Героїв Небесної Сотні

2020-02-21

Я – українець! Вірою і кровꞌю.

Моє коріння тут, у цій землі.»
20 лютого у бібліотеці-філії №8 вшанували памﹸять Героїв Небесної Сотні. Героїв, що загинули за європейське майбутнє України, які разом з українським народом повстали проти брехні, корупції та злочинної диктатури влади, яка на очах у всього світу розстрілювала свій народ. Євромайдан – це наша історія. Тому дуже важливо зберегти і передати нащадкам правду про події того часу. Учням 8-го класу 103 школи, колективу бібліотеки було цікаво переглянути кадри хроніки та послухати розповідь учасника драматичних подій на Майдані доцента кафедри МАУП, старшого співробітника Одеського історико-краєзнавчого музею, викладача історії України Богана С.М.
Героям Майдану була присвꞌячена хвилина мовчання. Нехай памꞌять про них згуртує нас живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Була організована книжкова полиця «Літопис Революції гідності».