Подорож у світ дитячої фантастики

2020-02-24

/Files/images/IMG_20200224_123824.jpg

Якщо ви любите фантастику, то ви вже прочитали «Мандри Гуллівера» Дж. Свіфта, «Пригоди Аліси в Країні Див» Л. Керроллла, книгу С. Лагерлеф «Незвичайна мандрівка Нільса з дикими гусьми» та інші книжки.

А чи знайомі ви з книгою Яна Ларрі «Незвичайні пригоди Каріка і Валі»?

Щоб познайомити дітей з цією книгою бібліотекарі філії №37 запросили на подіум пригод читачів-учнів 3-А класу школи №12. Бібліотекар Антонюк Лариса Миколаївна розповіла дітям про життя і творчий спадок Я. Ларрі, познайомила з його фантастичною пригодницькою книгою. Читачі дізнались багато цікавого про життя комах і про те, які пригоди трапились з Каріком і Валею і професором Єнотовим у їх світі.

Для читачів було відкриттям, що є така наука – ентомологія і вчені-ентомологи дізнались, що оси «навчили» людей робити папір з деревини, і що навіть взимку ми можемо зустріти комах – безкрилого комарика, сніжного павучка та інших.

Дуже сподобались книги серії «Світ навколо нас» про мешканців дивовижного світу комах.