«Куртуазний кавалер – взірець довершених манер»

2020-02-25

/Files/images/25 02 20 39.jpg

«Гарне виховання не в тому,

що ти не капнеш підливи

на скатертину, а в тому,

що ти не помітиш,

якщо це зробить хтось інший».

А.П.Чехов

Удома, на вулиці, в гостях, на дискотеці, у міському транспорті, у поїздах та електричках – усюди свої правила поведінки. Телефонна розмова, лист до друга, візит до хворого – усе це особливе мистецтво спілкування. 23.20.2020 на зустрічі у бібліотеці-філії №39 обговорювалась тема «Куртуазний кавалер – взірець довершених манер». До гуртківців завітали гості: керівник організаційно – бібліографічного відділу КУ «ЦМБС для дітей» Кавун Н.В., бібліограф і відомий одеський письменник Надемлинський О.Ю. та завідувачка бібліотеки-філії Ковальчук Л.П..

Члени гуртка «Срібне слово – спілкування основа» із зацікавленням пригадували правила поведінки, прийняті у вишуканому товаристві. Під проводом керівника гуртка Т.Є. Тараніної читачі бібліотеки взяли участь у рольовій грі «Мої привітання» і ситуативній вікторині «Етикет чи етикетка», а також ознайомились з книгами з тематичної полиці. В наші дні поведінка людини – це не тільки її особиста справа. Змалку треба засвоювати науку спілкування, оволодівати вмінням поводитись серед людей так, щоб їм було добре, приємно, зручно. Адже вихованість, хороші манери міцно пов’язані з внутрішньою культурою людини. Гості обговорювали з гуртківцями тему зі Скриньки питань” - “Що робити, якщо хочеш писати, але немає натхнення?”, та надали юним талантам цінні й корисні настанови.