Свято у бібліотеці 48

2020-02-26

«У моїх жилах тече українська кров»

А.П.Чехов

Сьогодні в читальній залі філії-бібіліотеки №48 відбулось свято, присвячене 160-річчю від дня народження А.П.Чехова.

На гостини до ювіляра запрошені юні читачі сьомого класу п'ятої школи. Святкова скатертина, горить свічка на його пам'ять і честь. І саме вона допоможе усім зосередитись на важливому.

Читачі з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря Л.П.Ігнатьєвой про українські корені письменника, його відображення людей та природи України в своїх творах, про перебування в Одесі.Жваво та з зацікавленістю пройшла вікторина, присвячена творчості великого письменника.

Догоріла свічка… Можливо ми стали трохи кращими. І нехай потяг бути хорошою людиною ніколи не вичерпується в кожному з нас. Хіба не цього бажав великий і безсмертний Чехов. «В людині повинно бути все прекрасно: і лице, і одежа, і душа, і думки». Моральна позиція кожної людини.