8 березня

2020-03-05

/Files/images/P1010932_.JPG

Весна - час для такого жіночного свята, як 8 березня. Ми вітаємо вас, жінки, з ним і бажаємо, щоб ця весна подарувала вам багато щасливих, яскравих та радісних моментів. Щоб зима унесла з собою нудьгу та сонливість. Щоб ваші прекрасні голови завжди були наповнені прекрасними задумами. І щоб авітаміноз покинув ваші організми, а нові сили, навпаки, потрапили в нього. І щоб ваш шлях до нових цілей був легким та приємним.

Милі пані, ми вітаємо вас з 8 Березня! Бажаємо робити свою власну погоду завжди весняною і посміхатися так, щоб затьмарювати сонце!

Наші будні стають яскравими святами, коли ви з нами, милі жінки-колеги. Адже в нашому колективі у чоловіків усі будні - свята.

І сьогодні ми бажаємо вам тільки позитивних емоцій, безкрайнього щастя і міцного здоров'я. Нехай щодня буде приводом для нової радості!

Бажаємо роботи, що приносить радість, великих зарплат і відпустки чотири рази на рік на березі моря, та простого жіночого щастя.

Зі святом!

3 березня в приміщенні конференцзалу філії №21 відбулися збори трудового колективу, які були присвячені Міжнародному жіночому дню.

Збори закінчилися святковим концертом, в якому брали участь актори Національного академічного театру опери та балету: Дмитро Себов, Марина Годулян, Катерина Цимбалюк, Всеволод Сазонов та концертмейстер Наталія Изуграфова.

Вони подарували жінкам робітницям бібліотечної системи справжнє свято! За що хочеться виразити їм особливу вдячність.