Дорогоцінна спадщина українського народу.

2020-03-31

Світова література знає небагато творів, які б захоплювали нові покоління, перетинали межі країн, здобували все ширшу славу. У 10185 році було написане безсмертне «Слово о полку Ігоревім», - ювілей якого ми відзначаємо у 2020 році. Це пісня – заклик, героїчна, сповнена палкої любові до вітчизни, до свого народу. Бібліотекарі філії №21 завжди рекомендують своїм читачам цей твір. Чому? Мужність, героїзм, слава і честь стоять у «слові о полку Ігоревім» дуже високо. Це - провідні моральні мотиви твору. Автор Слова дуже добре знав і сторію свого народу, його минуле і сучасне, був досвідченою людиною. А ставлення до природи? В слові людина і природа становлять одне нерозривне ціле. Автор твору пишався знанням народної мови, був великим громадянином землі Руської, гарячим патріотом. Бібліотекарі підкреслюють читачеві, що людина повинна бути патріотом своїх вітчизни, поважати історію, мову, культуру свого краю, поважати старих, допомагати співвітчизникам і друзям, захищати рідну землю від ворога, зростати справжніми громадянами своєї Батьківщини. Це те, чому нас вчить книжка ювіляр «Слово о полку Ігоревім».