Бібліотека-філія №39 вшановує пам`ять героїв.

2020-04-08

/Files/images/8 04 20 39.jpg

Протягом 73 днів (5 серпня - 16 жовтня 1941р.) стійко обороняли місто Одесу. 25-та Чапаєвська стрілецька дивізія генерала І. Петрова та військові частини моряків Чорноморського флоту. Жителі міста освоїли виробництво своєрідних «танків» (бронетракторів), мінометів, вогнеметів, по можливості поповнювали ряди воїнів на оборонних рубежах. У цих тяжких умовах жителі Одещини вели боротьбу у підпіллі.

10 квітня 1944 року війська 3-го Українського фронту під командуванням уродженця Одеси генерала армії Р.Я.Малиновського визволили місто, а в серпні – усю область.

Жителі Одещини шанують пам`ять загиблих воїнів. У війні мільйони людей захищали від іноземного поневолення власне життя, свої сім`ї, домівки, рідну землю.

#10квітня_дитячабібліотека39