Мишка в казкових образах

2020-06-01

Любі читачі, нинішній рік – рік миші за східним календарем. Дитяча бібліотека-філія №45 підготувала для вас бук трейлер за літературними творами з цим милим звірятком.

Образ мишки не такий простий, як здається на перший погляд. Ця тварина зустрічається в багатьох казках. У деяких вона хитра, лінива, шкідлива, в інших наділена надприродними властивостями і може допомогти тому, хто опинився в скрутних обставинах. Згадайте, тільки миша здатна була хвостиком розбити яйце, що до неї нікому не вдалося зробити. Недарма в народі існують приказки, пов'язані з мишею. Так, наприклад, молочний зуб дитини, що випав, кидали, примовляючи: «Мишка, ось тобі зуб кістяний - дай нам золотий». І навіть в комп'ютері, як відомо, маніпулятор названий «мишкою», саме через те, що він дозволяє швидко «бігати» по екрану монітора.

#дитячабібліотека_45