До вашої оселі ідуть вірші веселі!

2020-06-01

Більшість дітей люблять вірші. Мелодійні і римовані, вони легко запам'ятовуються. Вірші веселять і заспокоюють, їх читають на ніч і вчать напам'ять. А те, що вивчено в дитинстві, залишається назавжди - і не важливо, скільки віршів людина прочитає потім.

Часто саме дитячі вірші стають одними з перших улюблених книг. Багато батьків згадають відразу Корнія Чуковського або Наталю Забілу, а то й Маршака. Але не варто обмежуватися тільки тим, що ви знали в дитинстві. Дитинство ваших дітей - інше.

Тому бібліотека-філія №37 вирішила звернути вашу увагу на творчість нашої землячки, яка пише чудові вірші для дітей. В цьому нам допомогли наші читачі Половікова Аліна 6 років читає вірш Інни Іщук “Из чего сделанно море”, Широкова Софія 10 років читає вірш Інни Іщук “Про мышку и папину шляпу” Монастирський Діма 6 років читає вірш Інни Іщук “Темнота - в галстуке”. Кір'янова Настя та Віка (сестрички) 5 та 4 років читають вірш Інни Іщук “Про кота”.

Інна Іщук дуже ліричний автор. Читаючи її вірші, згадуєш, що всі ми родом з дитинства. Хочеться заплющити очі і на хвилинку уявити себе таким же маленьким, як той, для кого ці вірші написані.

Кiлькiсть переглядiв: 23

Коментарi