5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища

2020-06-05

/Files/images/довкілля.jpg

Рідна природа… Кожний із нас живе в неосяжному, розмаїтому чарівному світі… Але не кожен здатний бачити його красу, усвідомлювати себе його часткою.

Уявіть собі нашу планету без квітів, без тварин, з брудними мертвими морями й ріками, завжди сірим похмурим від диму небом… Така картина подобається? Якщо ні, не будьте байдужими.

Щорічно 5 червня по всій планеті тривожно перегукуються дзвони, закликаючи усіх до милосердя, чуйності, доброти, бо день цей особливий – це Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

Бібліотека-філія №11 не залишилася байдужою до популяризації екологічної теми. Для широкого кола користувачів в бібліотеці оформлена книжкова виставка «Дива і таємниці природи чарівниці», книги познайомлять читачів з чарівним світом природи, екологічними проблеми в світі, безпосередній зв'язок людини з природою, її вплив на людину. Чекаємо на вас після карантину!