9 червня – Міжнародний день друзів

2020-06-09

Любов і дружба… Без них прожити дуже важко. А яке дитинство без друзів? Проте і дітям, і дорослим потрібно вміти дружити. Дружба – це не лише спільні ігри і розваги, веселощі. Іноді дружба – це нелегка праця, складні випробування, вміння допомогати і підтримувати.

Щоб краще зрозуміти значення дружби, бібліотекарі філіалу 4 пропонують прочитати притчу про дружбу та переглянути підбірку книг про дружбу, які можна буде прочитати після завершення карантину.
Притча про дружбу
Було собі двоє друзів. І дуже міцною була їхня дружба. Одного разу, подорожуючи разом, вони посперечались, і один з них дав ляпаса іншому.
Останній, відчуваючи біль, але нічого не кажучи, написав на піску: «Сьогодні мій найкращий друг дав мені ляпаса».
Вони продовжували йти, і знайшли озеро, в якому вирішили скупатися. Той, який отримав ляпаса, ледь не потонув, але друг врятував його. Отямившись, він почав карбувати на камені: «Сьогодні мій найкращий друг врятував мені життя».
Той, який дав ляпаса, а потім врятував життя, запитав його:
— Коли я тебе образив, ти написав на піску, а тепер ти вибиваєш на камені.
Чому?
Друг відповів:
— Коли хтось нас ображає, ми маємо написати про це на піску, щоб вітри могли стерти напис. Але коли хтось робить щось добре, ми повинні викарбувати це на камені, щоб жоден вітер не зміг стерти такі слова.
Давайте будемо вчитися писати образи на піску і гравірувати радощі на камені.

Кiлькiсть переглядiв: 21

Коментарi