Журнал “Малятко” святкує свій 60-й день народження.

2020-06-10

Найстаріший та найвідоміший український журнал об’єднує покоління читачів своєю теплотою і традиціями. Його читали бабусі й дідусі, потім мами і тата сучасної малечі.

У журналі знайшло своє місце як українська народна творчість так і творчість класиків і сучасників української дитячої літератури.

Сьогодні “Малятко” пропонує безліч яскравих ілюстрацій, захопливих казок й оповідань, веселих віршів, дотепних загадок, лічилок, скоромовок , ігрових завдань, головоломок, кросвордів. Є також традиційні рубрики: «Калинчине віконце» про природу, «Дзвіночок» з цікавими загадками на розвиток мислення, «Маляткова пошта», дописувачами якої є їхні однолітки, комікси, ігри, пісні з нотами і, звісно ж, улюблена «Саморобка».

Сучасне видання розширило свою читацьку аудиторію. Тепер воно адресовано і дошкільнятам, і молодшим школярам, для яких він став порадником, джерелом знань, добрих думок, почуттів.

Своїм юним читачам бібліотекарі дитячої бібліотеки-філії №10 пропонують помандрувати сторінками журналів із хлопчиком Малятко та його подружкою Калинкою.