• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотек-філій

Любий читачу, знайомся з книжками автора Ваніфатьєвої Марії Євгенівни: "Сучасна енциклопедія для хлопчиків" і "Сучасна енциклопедія для дівчаток".

2020-07-09

/Files/images/20200709_112113.jpg

Розваги й подорожі, нові друзі та цікаві хобі, веселі ігри й навчання - без них хлопчикам та дівчаткам аж ніяк не обійтись, власне, як і без корисних книжок.

Розмаїття тем, енциклопедична повнота, цікава форма викладу матеріалу - усе є в цих книжках. А ще в них уміщено пізнавальну інформацію з історії, мистецтва, музики, кіно, етики тощо.

В енциклопедіях читач знайде відповіді на всі свої запитання і стане справжнім ерудитом.

Чекаємо на вас в бібліотеці-філії 39