Скатертина - самобранка книжкова: «Від А до Я – читання щодня»

2020-07-16

/Files/images/IMG_20200716_105959.jpg

Кожна прочитана книга – це друг, що веде у дивовижний світ. А читаючи їх ми стаємо добрішими і мудрішими.

Тож як можна не читати?

А де ж відбувається зустріч читача з книгою? Звісно ж в бібліотеці. А в літку звичайна бібліотека може перетворитися на бібліотеку OPEN – AIR (на відкритому повітрі).

Сьогодні бібліотекарі дитячої бібліотеки №10 запросили своїх читачів у сквер на Ярмарковій площі, де організували книжкову скатертину – самобранку.

На скатертині – самобранці у казках за бажанням з’являється їжа, а у нас на читачів чекали: літературні смаколики, скриня з загадками, тест «Найцікавіший скарб для людини», скарбничка математичних завдань, українська народна гра «Сміхота» та творчий конкурс пантоміми.

Читачі старшого покоління - підопічні Територіального центу соціального обслуговування Суворовського района Ропай Олена і Тернова Марія разом із дітьми співали пісні про літо, море, усмішки, дружбу.

Всі присутні отримали нові враження від спілкування, веселий настрій, позитивні емоції, а діти – ще й солодощі.