Мешканці блакитної безодні (23 липня - Всесвітній день китів і дельфінів).

2020-07-22

/Files/images/IMG_20200722_111826.jpg

Ви ніколи не бачили кита? А чи знаєте ви, що дельфіни, яких ми можемо зустріти під час прогулянки пляжами Одеси відносяться до родини зубатих китів? Так, морські веселі щебетунчики є китами. У природі існує приблизно 80 видів китів. Незважаючи на інколи великі відмінності у розміри та зовнішньому вигляді, вони мають спільні особливості, які дозволяють їм жити і рухатись під водою. Бібліотека-філія 21 пропонує читачам здійснити дивовижну подорож у підводний світ і познайомитись з різноманітними вусатими та зубатими китами. Подорожуючи сторінками захопливих, яскравих книг маленькі читачі дізнаються про водних савців: як вони ростуть, мандрують, шукають їжу, створюють сім'ї та спілкуються між собою. Бібліотекарі впевнені, що книги зацікавлять навіть батьків, а прогулянки до моря стануть цікавішими.