До Дня Незалежності України

2020-08-23

/Files/images/IMG_20200821_134550.jpg

Напередодні свята дня Незалежності України до дитячої бібліотеки №37 на годину спілкування «Щоб у серці жила Батьківщина» завітали наші читачі - учні студії театрального мистецтва «АніКА» Бібліотекарі ознайомили дітей з літературою книжкової виставки «Моя Україна – єдина країна» в книгах розкривається багатовікова історія нашої країни, мальовнича природа, культура, народні звичаї та обряди і найцінніше багатство України – мудрі, працьовиті та талановиті люди.

Свій виступ юні митці розпочали красивою легендою про Україну, патріотичні рядки віршів, які вони декламували, присвячені нашій славній землі, яка дала нам горде ім’я – українці. Діти влучно відповідали на запитання народознавчої вікторини і на завершення свята читали жартівливі байки Леоніда Глібова та Павла Глазового.