Квест: «Хто розкриє таємниці єгипетських пірамід?»

2020-09-23

/Files/images/IMG_20200916_132710.jpg

Пустеля вміє зберігати свої таємниці. Шурхотить пісок. Вітер піднімає хмари золотавих піщинок. А десь далеко височать стародавні піраміди – безмовні охоронці тисячоліть. Неподалік розташувався кам’яний Сфінкс – головний охоронець вічних загадок.

Десятки тисячоліть тому тут, у долині ріки Ніл, існувало велике царство, яке ми сьогодні називаємо Давнім ЄГИПТОМ.

Розкрити таємниці колись Великої держави зібралися у сквері на Ярмарковій площі біля дитячої бібліотеки №10 її читачі.

Побут і традиції, боги й священні тварини, пам’ятники та скарби - такий пізнавальний квест для юних дослідників підготували бібліотекарі.

Змагалися дві команди: «Фараони і Сфінкси», які розв’язували незвичайні математичні приклади, проявили логічне мислення, уважність та кмітливість.

А чудова книжкова виставка «Історія стародавнього Єгипту» зацікавила читачів великою кількістю таїн і загадок цієї незвичайної країни.