«Крізь терни дитячого світу»

2020-11-10

/Files/images/3 10 11 2020.jpg

Складні ситуації нерідко трапляються в житті. Чи варто намагатись зрозуміти іншу людину, якщо вважаєш, що вона неправа? Що краще – вибачати чи мститись? В чому добро та зло? Як знайти місце у «дорослому» житті? Яка ціна справжньої дружби? Відстоювати свою думку чи не варто? Чи доцільно виставляти напоказ своє приватне життя заради примарної слави?

На ці та багато інших запитань 08.11.2020 року спробували відповісти учасники гуртка «Срібне слово – спілкування основа» бібліотеки-філії №39.

Вони помандрували «підлітковими лабіринтами» анкетування, під проводом бібліотекаря Тараніної Т.Є. розглянули книжкову полицю: «Крізь терни дитячого світу», а також висловили свої думки з приводу сентенції А.Маркуші: «Без мрій життя перетворюється на безрадісне та утомливе існування».

Якщо вам необхідна душевна розмова, відвертість почуттів, думок та слів звертайтесь до книг. Вони допоможуть упоратись з будь – якою справою, поганим настроєм, нудьгою, дадуть слушну пораду і стануть вашими вірними друзями.