Всесвітній день захисту прав людини

2020-12-14

/Files/images/image1.jpeg

Немає прав без обов'язків

і обов'язків без права

Напередодні Всесвітнього дня захисту прав людини в бібліотеці-філії №48 була підготовлена тематична виставка літератури з теми. Всі бажаючі мають змогу ознайомитись з нормативними документами з прав людини, з висловами видатних людей, дуже цінною наочністю і брошурами, подарованих управлінням юстиції. В пізнанні світу правознавства проведена правова вікторина та гра. Молодь отримала яскраві емоції, навчилась правовій культурі, умінню викладати свої думки. Вірш Василя Симоненка «Ти знаєш, що ти людина» - це гімн поваги до людини, її власної гідності, права на особисту свободу.

Отож, шановні читачі, завітайте до нашого храму книги, що на Балківській, вивчайте свої права, будьте гідними громадянами своєї країни.