Літературні віражі «Сім – сім»

2020-12-15

/Files/images/IMG_20201213_140812.jpg

Ми стикаємося з числами на кожному кроці, вони супроводжують нас від народження і до останніх днів. Без них ми не мислимо свого життя. Збіг деяких ситуацій мимоволі народжує віру в те, що наше життя загадковим чином підпорядковується числам. Причина цього явища сягає своїм корінням в глибоку старовину. Відповідно до релігійних уявлень, число 7 управляє часом і простором. В релігії його називали божественним, в нумерології - містичним, а маги і чаклуни називають магічним. Сімка вважається дуже щасливим числом у багатьох країнах світу і багато людей серйозно вірять, що воно приносить їм удачу.

Бібліотекарі дитячої бібліотеки-філії №10 запропонували читачам перевірити, чи дійсно число 7 володіє такими цікавими властивостями і впливає на життя людини.

Була представлена тематична полиця, де в кожній книзі зустрічається число 7: в міфах, в казках і легендах, прислів’ях і приказках, архітектурі, в художній і релігійній, природничо-науковій літературі.

А перевірити свою винахідливість діти змогли під час гри «Танграм» (до речі, прихильником цієї гри був Едгар А. По) - старовинної «Піфагорової головоломки», яка розвиває в людині логіку, мислення та ерудицію.